Seznam duchovních farnosti

Kněží působící ve farnosti v současnosti i v minulosti

P. Mgr. Radomír Němeček

P. Mgr. Radomír Němeček

farář ( od 1.7.2019 )

Datum svěcení: 25.6.1988

P. Mgr. Antonín Ptáček

P. Mgr. Antonín Ptáček

farář (1.7.2007 - 30.6.2019 )

P. Mgr. Rudolf Chmelař

P. Mgr. Rudolf Chmelař

administrátor (1.7.2000 - 30.6.2007 )

po 8 letech opuštěnosti, se nastěhuje na faru P.Rudolf

P. Peter Jurčik

P. Peter Jurčik

administrátor exkurendo (1.7.1999 - 30.6.2000 )

Farnost spravována excurendo

P. Josef Pelc

P. Josef Pelc

administrátor (1.7.1997 - 30.6.1999 )

Farnost spravována excurendo

P. Pavel Jagoš

P. Pavel Jagoš

administrátor exkurendo (17.3.1996 - 30.6.1997 )

Administrátorem farnosti byl ustanoven holešovský pan děkan P.František Merta

Farnost spravována excurendo

P. Wieslaw Blaš

P. Wieslaw Blaš

administrátor exkurendo (1.8.1994 - 14.3.1996 )

Farnost spravována excurendo

P. Hubert Wojcik

P. Hubert Wojcik

administrátor exkurendo (4.8.1993 - 30.7.1994 )

Farnost spravována excurendo

P. Jan Plaček

P. Jan Plaček

administrátor exkurendo (1.9.1992 - 4.8.1993 )

kaplan v Holešově
Farnost spravována excurendo

P. Jan Raška

P. Jan Raška

administrátor (1.6.1954 - 22.8.1992 )

P. František Alex

P. František Alex

administrátor (9.12.1952 - 30.5.1954 )

provisor Holešov
od 1.1.1953 ustanoven administrátor

P. Jaroslav Janík

P. Jaroslav Janík

kaplan

kaplan v Holešově

P. Antonín Ondroušek

P. Antonín Ondroušek

administrátor (1.3.1938 - 9.12.1952 )

ověřen nástup do farnosti 1.3.1938

P. Augustin Velísek

P. Augustin Velísek

administrátor exkurendo (1.9.1937 - 1.3.1938 )

holešovský kaplan

několik kněží

několik kněží

administrátor exkurendo (1.9.1937 - 1.3.1938 )

v tomto období farnost spravuje několik kněží:
Salesián P.František Lepařík
Salesián P.Ferdinand Macháň

P. Robert Urbančík

P. Robert Urbančík

administrátor (1.9.1926 - 1.9.1937 )

ověřen nástup do farnosti 1.9.1926
ověřeno ukončení působení ve farnosti 1.9.1937

P. Josef Klečka

P. Josef Klečka

administrátor (23.5.1926 - 30.8.1926 )

P. František Páleník

P. František Páleník

administrátor (9.5.1926 - 22.5.1926 )

P. Josef  Dorazil

P. Josef Dorazil

administrátor (1.10.1922 - 8.5.1926 )

P. Jan Jeřábek

P. Jan Jeřábek

administrátor (12.4.1894 - 7.5.1922 )

P. Jan Žabák

P. Jan Žabák

administrátor (1.5.1882 - 5.12.1893 )

P. Josef Richter

P. Josef Richter

administrátor (30.9.1879 - 30.4.1882 )

P. Jan Peček

P. Jan Peček

administrátor (1.4.1878 - 30.9.1879 )

P. František  Kremel

P. František Kremel

administrátor (1.1.1873 - 30.8.1878 )

P. Michal  Hrachovina

P. Michal Hrachovina

administrátor (1.5.1865 - 11.12.1872 )

P. Tomáš Švehlík

P. Tomáš Švehlík

administrátor (1.6.1858 - 1.6.1865 )

P. Kašpar Michna

P. Kašpar Michna

administrátor (1.6.1849 - 1.9.1858 )

P. Karel Hluchánek

P. Karel Hluchánek

administrátor (1.6.1846 - 1.6.1849 )

P. František Havránek

P. František Havránek

administrátor (1.6.1825 - 1.6.1846 )

P. Jan Bruckner

P. Jan Bruckner

administrátor (1.6.1818 - 1.6.1825 )

Františe Hrnčíř

Františe Hrnčíř

administrátor (1.6.1812 - 1.6.1818 )

František Randula

František Randula

administrátor (1.6.1802 - 1.6.1812 )

Jan Vávra

Jan Vávra

administrátor (1.6.1799 - 1.6.1802 )

Martin  Rektořík

Martin Rektořík

administrátor (1.6.1791 - 1.6.1799 )

Reimund Breil

Reimund Breil

administrátor (11.11.1774 - 1.6.1791 )

lokální kaplan v Žeranovicích podřízen faráři v Mysločovicích.
Od roku 1784 byly Žeranovice vyňaty z Mysločovic a staly se samostatnými.
Od toho roku byla fara obsazena knězem.

Jakob Rothleitner

Jakob Rothleitner

administrátor

lokální kaplan v Žeranovicích podřízen faráři v Mysločovicích

František Albl

František Albl

administrátor ( od 21.6.1759 )

Lokálka byla od 21.6. 1759 obsazena.
Lokální kaplan v Žeranovicích podřízen faráři v Mysločovicích